Liigu edasi põhisisu juurde

Uudised

22.05.2023

TOP10 läbis edukalt koolitus- ja mentorlusprogrammi

Negavati 10. hooaja kümme parimat meeskonda läbisid edukalt koolitus- ja mentorlusprogrammi ning sammuvad jõudsalt superfinaali suunas. 

Meeskonnad läbisid toote- ja teenusedisaini, finantsarvestuse ning ringmajanduslike ärimudelite ja roheturunduse koolitused oma ala tipptegijate juhendamisel. 
Lisaks on kõik meeskonnad kohtunud sisuekspertidega ning saanud võimaluse osaleda mentorsessioonidel Nate Morrisega, kes viibib maikuus KIKis väliseksperdina. 

Paralleelselt koolituste ja mentordamistega käib usin töö oma prototüüpide loomisel ja teenuste katsetamisel. Selleks on kõigile meeskondadele Negavati poolt ette nähtud 1000-eurone arendusraha. 

Meeskondi ootab veel enne finaali ees külastus Negavati 10. hooaja suurtoetaja LHV Noortepanga juurde, et kuulda lähemalt ESG juhtimissüsteemist. 

Kui kaugele on meeskonnad idee arendamisega Negavati jooksul jõudnud? Kes on valmis saanud juba päris toote ning kes avastas, et idee ei toimigi päris nii nagu algselt planeeritud? 

Seda kõike kuuleme juba 6. juunil toimuval Negavati finaalüritusel, kus parimate vahel läheb jagamisele 20 500 eurone auhinnafond! 
 

Tutvu TOP10 ideedega siin: https://negavatt.ee/esitatud-ideed

Kivi kotti kõigile finalistidele! 

Loe veel