Liigu edasi põhisisu juurde

Uudised

10.04.2023

TOP20 kohtus Negavatt Boot Campil

Märtsi viimasel nädalavahetusel võis Paunküla heaolukeskuses kohata hulgim särasilmseid ja teotahtelisi noori. Toimus Negavati juubelihooaja avamine, kus kahepäevaseks intensiivseks Boot Campiks tulid kokku TOP20 meeskonda. 

Kogenud koolitaja Harald Lepisku käe all võtsid noored oma idee pulkadeks lahti, analüüsisid seda erinevatest tahkudest ning panid siis pildi taas veelgi tugevamalt kokku. Lisaks sai palju väärt tagasiside ja kontakte teistelt negavatastelt, kes rõõmuga oma vaateid jagasid. 

Teisel koolituspäeval mindi süvitsi ideede esitlemisega ning räägiti ja harjutati löövaid esitlusi ehk pitche. Lisaks oli kohal ka eelmisel hooajal III koha saavutanud Ana BAUN meeskonnast, kes pidas tõeliselt inspireeriva sütituskõne. 

Noored lahkusid Boot Campilt motiveeritult ning valmis maailma vallutama! 

Negavati konkursi raames seisab aga nende maailmavallutusplaanidel ees veel žürii, kes 13.-14. aprillil kõik ideed järjest ära kuulab ning seejärel valib välja 10 õnnelikku, kes jätkavad teekonda Negavati finaali suunal.

Edasipääsejaid ootab 1000 eurone arendusraha, koolitusprogramm ning kohtumised sisuekspertidega. 

Finaalis, 6. juunil näitavad kõik 10 meeskonda žüriile kuhu on idee arendamisel jõutud. Seda kõike ikka selleks, et võita LHV Noortepank poolt välja pandud peapreemia - 10 000 eurot oma idee elluviimiseks! 

Soovime kõigile TOP20 meeskondadele edu! 

Loe veel